villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels
villald_rooms_skopjehostels

Четворокреветна Соба

  Мах Гости:

 • +
 • +

Кревети:1 Дупли кревет, 1 Единечен кревет и 1 Кревет за дете

Добредојдовте во Вила ЛД

Вила ЛД - Скопје е модерна и удобна Вила лоцирана во Скопје, која Ви овозможува сместување со максимална удобност во чисти и целосно опремени соби и апартмани со модерен и високо квалитетен мебел. Вилата се наоѓа во мирно и тивко подрачје на Скопје, Македонија, на само 10 минути пешачење од центарот на градот и 200 метри од Државниот Клинички Центар Скопје. Локацијата на вилата ќе Ви овозможи прекрасно уживање и релаксација, изолирани од градската врева. Вила ЛД е една од најдобрите македонски вили, каде ќе уживате за време на вашиот престој во Скопје.


Јавете се на +389 (0) 3075 270, +389 (0) 75 204 505 OR +389 (0) 76 664 448, и направете резервација веднаш !

Удобни соби за пријатен престој. Ве очекуваме. Посетете не!

Што Нудиме

 • Пријавување: 14:00; Одјавување: 12:00
 • Бесплатен Wi-Fi Интернет во сите соби
 • Приемни услуги: 24-часовна рецепција
 • Заеднички простории: Градина, Тераса, Кујна

 • LCD ТВ со Кабелска телевизија
 • Заеднички компјутер
 • Место за јадење во собите: маса со столици
 • Бесплатен приватен паркин со видео надзор
 • Парно греење, Климатизација

 • Бесплатен приватен паркин со видео надзор
 • Мини маркет во близина
 • На непосредна близина од 200м од Државниот Клинички Центар Скопје
 • Останато: Соби за непушачи, Фамилијарни соби,

Наша Галерија