Сместување

Двокреветна Соба

  Мах Гости:

 • +

Оваа двокреветна соба има еден удобен брачен кревет и уште еден единични кревет. Во неа удобно можат да се сместат 2 лица на брачниот кревет, но и дополнително можат да се смести уште 1 лице во единични кревет, односно вкупно 3 лица. Двокреветна соба нуди една трпезариска маса со столици, 32 инчен HD телевизор со рамен екран и кабловска телевизија, интернет, клима уред, греење. Овозможува прекрасен поглед од приватен балкон, за прекрасно уживање во текот на денот или во доцните ноќни часови. Исто така апартманот има посебен приватен тоалет со туш кабина.

Карактеристики

 • Балкон / Тераса
 • Бесплатен Wi-Fi Интернет во соба
 • Заедничка кујна

 • LCD ТВ со Кабелска телевизија
 • Чисти и миризливи крпи и постелнина
 • Забрането пушење

 • Парно греење, Климатизација
 • Гардеробер / Плакар
 • Тросед, фотелји и клуб маса


Соба Бр.4

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Соба Бр.5