Сместување

Четворокреветна Соба

  Мах Гости:

 • +

Четворокреветната соба има два удобни единични кревети, еден дополнителен единичен кревет и еден кревет за дете. Во оваа соба удобно можат да се сместат 2 лица на два единични кревет, но и дополнително можат да се сместат уште 1 лице на дополнителниот единичен кревет и едно дете на малиот кревет. Четворокреветната соба нуди една трпезариска маса со столици на балконот, 32 инчен HD телевизор со рамен екран со кабелска телевизија, интернет, клима уред, греење. овозможува прекрасен поглед од приватен балкон, за прекрасно уживање во текот на денот или во доцните ноќни часови. Исто така апартманот има посебен приватен тоалет со туш кабина.

Карактеристики

 • Балкон / Тераса
 • Бесплатен Wi-Fi Интернет во соба
 • Заедничка кујна

 • LCD ТВ со Кабелска телевизија
 • Чисти и миризливи крпи и постелнина
 • Забрането пушење

 • Парно греење, Климатизација
 • Гардеробер / Плакар
 • Тросед, фотелји и клуб маса


Соба Бр.2

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Соба Бр.3