Сместување

Еднособен апартман

  Мах гости:

 • +

Во Еднособниот апартман може да престојува едно цело семејство со деца за време на нивниот одмор во Скопје, Македонија. Апартманот има еден дупли кревет за 2 лица, еден тросед со лежај за 2 лица и 2 фотељи со лежај. Дизајниран за удобно да се сместат 4 лица и 2 деца. Еднособниот апартман нуди посебна дневна соба комплетно со тросед, маса, фотелји, 32 инчен LCD теелвизор со кабеска телевизија, интернет, клима уред, греење. Троседот може да се користи за дневен престој и одмор, како и за спиење во текот на ноќта. Еднособниот апартман овозможува прекрасен поглед од приватен балкон, за прекрасно уживање во текот на денот или во доцните ноќни часови.

Карактеристики

 • Балкон / Тераса
 • Бесплатен Wi-Fi Интернет во соба
 • Заедничка кујна

 • LCD ТВ со Кабелска телевизија
 • Чисти и миризливи крпи и постелнина
 • Забрането пушење

 • Парно греење, Климатизација
 • Гардеробер / Плакар
 • Тросед, фотелји и клуб маса


Соба Бр.1

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image